Romance Marine Aparthotel

4 last minute termíny
od 2 590 Kč

Romance Marine Aparthotel

Bez stravy

Vlastní doprava

Angy

2 last minute termíny
od 6 190 Kč

Angy

Bez stravy, Snídaně

Autobusem

Pliska

1182 last minute termínů
od 6 290 Kč

Pliska

3 druhy stravy

Letecky

Temida

49 last minute termínů
od 6 971 Kč

Temida

Snídaně

Letecky, Autobusem

Elvira

651 last minute termínů
od 7 290 Kč

Elvira

Letecky

Bijou

934 last minute termínů
od 7 290 Kč

Bijou

Polopenze,

Letecky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Achtopol je malebné středisko, vzdálené přibližně 80 km jižně od Burgasu, s řadou moderních vilek. Najdete zde též staré rybářské domky, obklopené zahrádkami. Téměř v každé vilce je bar nebo malá restaurace. Pro mladé je zde k dispozici moderní diskotéka a noční kluby, restaurace s vlastním orchestrem. Hraje se zde moderní, ale i místní hudba, která si Vás rychle získá. Svou polohou, na úpatí Strandžského pohoří, s nádherným pobřežím a romantickými skalami, je Achtopol zajímavý pro obdivovatele přírodních krás. Mimo velké centrální pláže – dlouhé až 2 km, je zde větší množství menších pláží mezi rozeklanými skálami. Různorodost krajiny upoutá i náročné turisty, kteří vyhledávají klid a romantická zákoutí.

Achtopol - dovolená

Dovolená v Achtopolu, to jsou divoké písečné pláže v panenské přírodě a samozřejmě koupání. Milovníci potápění zde zhlédnou ztroskotanou obchodní loď ze 2.světové války. Nejsou zde mnohakilometrové pláže, množství dunících diskoték a další charakteristické znaky míst, které Vás jenom ruší. Uvidíte zbytky městského opevnění a kašnu s  vyřezávaným jezdcem na koni. Poměrně skrytým před zraky návštěvníků je místní pravoslavný chrám Nanebevzetí, který stojí v podstatě na útesu nad mořem na okraji města. Dovolená je také výlet do okolí.

Achtopol - dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi jme nejen koupání a slunění.Jsou to také výlety, kde poznáte zdejší folklór, starý pohanský rituální tanec na žhavém dřevěném uhlí. Nejstarší loď světa, která je k vidění v Sozopolu jistě zaujme malé i velké. Její stáří se odhaduje na 7000 let. Je možné zvolit dvoudenní výlet do Istanbulu. To vše je dovolená s dětmi.

Achtopol - ubytování a strava

Tradiční bulharská jídla a nápoje stojí za povšimnutí. V rodinném penzionu Vám předloží kontinentální snídani, večeři je možné dokoupit v restauraci.V pokojích jsou ledničky.

Achtopol - zájezdy se slevou

Neváhejte a zajistěte si včas dovolenou v Achtopolu. Využijte slevy, které se Vám nabízejí.Na př.slevy za včasný nákup, snídaně zdarma, nebo speciální dětské slevy event.díte zcela zdarma.

Achtopol - pláže a koupání

Přímořské městečko Achtopol patří mezi méně turisticky osídlenou oblast Bulharska. Pláž v Achtopolu přiléhá ke skalním útvarům, které se tyčí i několik desítek metrů na hladinou. Písečná zlatavá pláž v Achtopolu je vybavena plážovým servisem. Dojít se dá do nedalekého centra, kde jsou místní restaurace a stánky. Oblast je zalesněná a příjemná pro aktivní dovolenou.

Bulharsko - Last Minute - Achtopol
Bulharsko - Last Minute - Achtopol
Bulharsko - Last Minute - Achtopol
Bulharsko - Last Minute - Achtopol
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou