Snow Pearl

522 termínů
od 1 671 Kč

Snow Pearl

Bez stravy

Vlastní doprava

Grami

1160 termínů
od 2 318 Kč

Grami

Snídaně, Polopenze

Vlastní doprava

Zara

760 termínů
od 3 385 Kč

Zara

Snídaně, Polopenze

Vlastní doprava

Hotel Maria Antoaneta

660 termínů
od 3 579 Kč

Hotel Maria Antoaneta

Polopenze

Vlastní doprava

Orbilux

526 termínů
od 4 064 Kč

Orbilux

Polopenze

Vlastní doprava

MPM Hotel Sport

433 termínů
od 5 131 Kč

MPM Hotel Sport

Polopenze

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Achtopol je malebné středisko, vzdálené přibližně 80 km jižně od Burgasu, s řadou moderních vilek. Najdete zde též staré rybářské domky, obklopené zahrádkami. Téměř v každé vilce je bar nebo malá restaurace. Pro mladé je zde k dispozici moderní diskotéka a noční kluby, restaurace s vlastním orchestrem. Hraje se zde moderní, ale i místní hudba, která si Vás rychle získá. Svou polohou, na úpatí Strandžského pohoří, s nádherným pobřežím a romantickými skalami, je Achtopol zajímavý pro obdivovatele přírodních krás. Mimo velké centrální pláže – dlouhé až 2 km, je zde větší množství menších pláží mezi rozeklanými skálami. Různorodost krajiny upoutá i náročné turisty, kteří vyhledávají klid a romantická zákoutí.

Achtopol - dovolená

Dovolená v Achtopolu, to jsou divoké písečné pláže v panenské přírodě a samozřejmě koupání. Milovníci potápění zde zhlédnou ztroskotanou obchodní loď ze 2.světové války. Nejsou zde mnohakilometrové pláže, množství dunících diskoték a další charakteristické znaky míst, které Vás jenom ruší. Uvidíte zbytky městského opevnění a kašnu s  vyřezávaným jezdcem na koni. Poměrně skrytým před zraky návštěvníků je místní pravoslavný chrám Nanebevzetí, který stojí v podstatě na útesu nad mořem na okraji města. Dovolená je také výlet do okolí.

Achtopol - dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi jme nejen koupání a slunění.Jsou to také výlety, kde poznáte zdejší folklór, starý pohanský rituální tanec na žhavém dřevěném uhlí. Nejstarší loď světa, která je k vidění v Sozopolu jistě zaujme malé i velké. Její stáří se odhaduje na 7000 let. Je možné zvolit dvoudenní výlet do Istanbulu. To vše je dovolená s dětmi.

Achtopol - ubytování a strava

Tradiční bulharská jídla a nápoje stojí za povšimnutí. V rodinném penzionu Vám předloží kontinentální snídani, večeři je možné dokoupit v restauraci.V pokojích jsou ledničky.

Achtopol - zájezdy se slevou

Neváhejte a zajistěte si včas dovolenou v Achtopolu. Využijte slevy, které se Vám nabízejí.Na př.slevy za včasný nákup, snídaně zdarma, nebo speciální dětské slevy event.díte zcela zdarma.

Achtopol - pláže a koupání

Přímořské městečko Achtopol patří mezi méně turisticky osídlenou oblast Bulharska. Pláž v Achtopolu přiléhá ke skalním útvarům, které se tyčí i několik desítek metrů na hladinou. Písečná zlatavá pláž v Achtopolu je vybavena plážovým servisem. Dojít se dá do nedalekého centra, kde jsou místní restaurace a stánky. Oblast je zalesněná a příjemná pro aktivní dovolenou.

Bulharsko - Last Minute - Achtopol
Bulharsko - Last Minute - Achtopol
Bulharsko - Last Minute - Achtopol
Bulharsko - Last Minute - Achtopol
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou