Romance Marine Aparthotel

4 last minute termíny
od 2 590 Kč

Romance Marine Aparthotel

Bez stravy

Vlastní doprava

Angy

2 last minute termíny
od 6 190 Kč

Angy

Bez stravy, Snídaně

Autobusem

Pliska

1182 last minute termínů
od 6 290 Kč

Pliska

3 druhy stravy

Letecky

Temida

49 last minute termínů
od 6 971 Kč

Temida

Snídaně

Letecky, Autobusem

Elvira

651 last minute termínů
od 7 290 Kč

Elvira

Letecky

Bijou

934 last minute termínů
od 7 290 Kč

Bijou

Polopenze,

Letecky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Městečko Nesebar je jedním z nejstarších osídlených míst na celém černomořském pobřeží. Doložené nepřetržité osídlení se datuje do doby téměř 2.000 let př.n.l. V poslední době získalo místo pro svůj půvab a pověst oblíbeného prázdninového umělců. Naproti poloostrovu na pevnině, vzdálené jen několik set metrů přes úzkou mořkou šíji, je nádherná písčitá pláž. Podél této pláže je rozložena nová část městečka. Nový Nesebar se stále více stává oblíbeným místem turistů, kde v jeho jižní části u nádherné písečné pláže vyrostla řada nových hotelových resortů vysoké úrovně.

Nesebar - dovolená

Je vyhledávaným místem pouličních malířů a hudebníků.V klikatých uličkách najdete nesčetné galerie s vystavenými obrazy, keramikou a uměleckými předměty. Klidné večerní procházky můžete vystřídat některým z barů, nebo diskotékou. Dovolená je také lenošení na pláži, koupání a sportování.

Nesebar - dovolená s dětmi

Krytý bazén, dětské hřiště, dětský koutek.Možnost vodních sportů, fitnes, animační programy, šipky, stolní tenis. To vše můžete absolvovat s dětmi.

Nesebar - ubytování a strava

Všechny hotely nabízejí dobře vybavené pokoje, většina jich je přímo u pláže. O jídle nemluvě. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou chutná. Na zapití jsou alko a nealko nápoje zdejší výroby.

Nesebar - zájezdy se slevou

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd do Nesebru. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, event. pobyt pro dítě zdarma.

Nesebar - pláže a koupání

Krásné přímořské letovisko Nesebaru se dělí na dvě části – starý a nový. Ve staré části je skvělé navštívit místní stánky se suvernýry. V nové části rů přes úzkou mořkou šíji, je nádherná písčitá pláž. Podél této pláže je rozložena nová část městečka. Nový Nesebaru je výhodné vyrazit k pláži a užít si šumění moře. Lehátka a slunečníky Vám rádi obstarají místní. Doporučujeme si vzít i nějakou deku a udělat si plážový piknik. Bary a restaurace zůstávají v blízkosti pláže kam si můžete dojít pro nějaké pití k osvěžení.

Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou