Snow Pearl

522 termínů
od 1 671 Kč

Snow Pearl

Bez stravy

Vlastní doprava

Grami

1160 termínů
od 2 318 Kč

Grami

Snídaně, Polopenze

Vlastní doprava

Zara

760 termínů
od 3 385 Kč

Zara

Snídaně, Polopenze

Vlastní doprava

Hotel Maria Antoaneta

660 termínů
od 3 579 Kč

Hotel Maria Antoaneta

Polopenze

Vlastní doprava

Orbilux

526 termínů
od 4 064 Kč

Orbilux

Polopenze

Vlastní doprava

MPM Hotel Sport

433 termínů
od 5 131 Kč

MPM Hotel Sport

Polopenze

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Městečko Nesebar je jedním z nejstarších osídlených míst na celém černomořském pobřeží. Doložené nepřetržité osídlení se datuje do doby téměř 2.000 let př.n.l. V poslední době získalo místo pro svůj půvab a pověst oblíbeného prázdninového umělců. Naproti poloostrovu na pevnině, vzdálené jen několik set metrů přes úzkou mořkou šíji, je nádherná písčitá pláž. Podél této pláže je rozložena nová část městečka. Nový Nesebar se stále více stává oblíbeným místem turistů, kde v jeho jižní části u nádherné písečné pláže vyrostla řada nových hotelových resortů vysoké úrovně.

Nesebar - dovolená

Je vyhledávaným místem pouličních malířů a hudebníků.V klikatých uličkách najdete nesčetné galerie s vystavenými obrazy, keramikou a uměleckými předměty. Klidné večerní procházky můžete vystřídat některým z barů, nebo diskotékou. Dovolená je také lenošení na pláži, koupání a sportování.

Nesebar - dovolená s dětmi

Krytý bazén, dětské hřiště, dětský koutek.Možnost vodních sportů, fitnes, animační programy, šipky, stolní tenis. To vše můžete absolvovat s dětmi.

Nesebar - ubytování a strava

Všechny hotely nabízejí dobře vybavené pokoje, většina jich je přímo u pláže. O jídle nemluvě. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou chutná. Na zapití jsou alko a nealko nápoje zdejší výroby.

Nesebar - zájezdy se slevou

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd do Nesebru. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, event. pobyt pro dítě zdarma.

Nesebar - pláže a koupání

Krásné přímořské letovisko Nesebaru se dělí na dvě části – starý a nový. Ve staré části je skvělé navštívit místní stánky se suvernýry. V nové části rů přes úzkou mořkou šíji, je nádherná písčitá pláž. Podél této pláže je rozložena nová část městečka. Nový Nesebaru je výhodné vyrazit k pláži a užít si šumění moře. Lehátka a slunečníky Vám rádi obstarají místní. Doporučujeme si vzít i nějakou deku a udělat si plážový piknik. Bary a restaurace zůstávají v blízkosti pláže kam si můžete dojít pro nějaké pití k osvěžení.

Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou