Romance Marine Aparthotel

6 last minute termínů
od 1 390 Kč

Romance Marine Aparthotel

Bez stravy

Vlastní doprava

Viktor

106 last minute termínů
od 2 970 Kč

Viktor

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cherno More

11 last minute termínů
od 3 069 Kč

Cherno More

Bez stravy, Dle programu

Letecky, Vlastní doprava

Jana

90 last minute termínů
od 3 150 Kč

Jana

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Pinkovi

93 last minute termínů
od 3 429 Kč

Pinkovi

Snídaně

Letecky, Vlastní doprava

Stefanov II.

97 last minute termínů
od 3 609 Kč

Stefanov II.

Snídaně

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Městečko Nesebar je jedním z nejstarších osídlených míst na celém černomořském pobřeží. Doložené nepřetržité osídlení se datuje do doby téměř 2.000 let př.n.l. V poslední době získalo místo pro svůj půvab a pověst oblíbeného prázdninového umělců. Naproti poloostrovu na pevnině, vzdálené jen několik set metrů přes úzkou mořkou šíji, je nádherná písčitá pláž. Podél této pláže je rozložena nová část městečka. Nový Nesebar se stále více stává oblíbeným místem turistů, kde v jeho jižní části u nádherné písečné pláže vyrostla řada nových hotelových resortů vysoké úrovně.

Nesebar - dovolená

Je vyhledávaným místem pouličních malířů a hudebníků.V klikatých uličkách najdete nesčetné galerie s vystavenými obrazy, keramikou a uměleckými předměty. Klidné večerní procházky můžete vystřídat některým z barů, nebo diskotékou. Dovolená je také lenošení na pláži, koupání a sportování.

Nesebar - dovolená s dětmi

Krytý bazén, dětské hřiště, dětský koutek.Možnost vodních sportů, fitnes, animační programy, šipky, stolní tenis. To vše můžete absolvovat s dětmi.

Nesebar - ubytování a strava

Všechny hotely nabízejí dobře vybavené pokoje, většina jich je přímo u pláže. O jídle nemluvě. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou chutná. Na zapití jsou alko a nealko nápoje zdejší výroby.

Nesebar - zájezdy se slevou

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd do Nesebru. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, event. pobyt pro dítě zdarma.

Nesebar - pláže a koupání

Krásné přímořské letovisko Nesebaru se dělí na dvě části – starý a nový. Ve staré části je skvělé navštívit místní stánky se suvernýry. V nové části rů přes úzkou mořkou šíji, je nádherná písčitá pláž. Podél této pláže je rozložena nová část městečka. Nový Nesebaru je výhodné vyrazit k pláži a užít si šumění moře. Lehátka a slunečníky Vám rádi obstarají místní. Doporučujeme si vzít i nějakou deku a udělat si plážový piknik. Bary a restaurace zůstávají v blízkosti pláže kam si můžete dojít pro nějaké pití k osvěžení.

Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Bulharsko - Last Minute - Nesebar
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou