Elegant Lux

233 last minute termínů
od 2 998 Kč

Elegant Lux

Polopenze

Vlastní doprava

Hotel Sport

439 last minute termínů
od 3 690 Kč

Hotel Sport

Polopenze

Vlastní doprava

Guinness Mpm Hotel

487 last minute termínů
od 3 990 Kč

Guinness Mpm Hotel

Polopenze

Vlastní doprava

Ores

974 last minute termínů
od 4 390 Kč

Ores

Snídaně, Polopenze

Vlastní doprava

Hotel Maria Antoaneta

12 last minute termínů
od 9 990 Kč

Polopenze

Autobusem

Casa Karina

13 last minute termínů
od 9 999 Kč

Casa Karina

Polopenze

Autobusem

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Největší Bulharské letovisko leží u osm kilometrů dlouhé pláže z jemného písku s pozvolným vstupem do moře. Zajímavostí je pás písečných dun v jižní části letoviska v sousedství nového Nesebaru. Slunečné pobřeží je nejoblíbenější místo na celém pobřeží, neboť kromě skvělého koupání nabízí i paletu všech služeb obvyklých u tak velkého turistického letoviska. Zdejší hotely jsou po zásadních rekonstrukcích nebo zcela nové a nabízí velmi slušnou úroveň služeb. Lze tu provozovat všechny druhy sportů, včetně vodních sportů na pláži. Je zde i velký aquapark a atrakce pro děti i dospělé. Rozloha letoviska podél takřka osmikilometrové pláže v zeleni a mezi písečnými dunami zaručuje, že turisté nebudou zbytečně rušeni nepřetržitým životem, kterým letovisko pulsuje. Nespornou výhodou Slunečného pobřeží je i jeho poloha v těsném sousedství historického městečka Nesebar.

Slunečné pobřeží - dovolená

Dlouhá písková pláž, slunce, duny, obchody, zábavní folklórní podniky, kasina, varieté,výlety, vycházky po starobylém Nesebaru, vodní sporty, útulné restaurace. Tomu se říká dovolená!

Slunečné pobřeží - dovolená s dětmi

Hotely na Slunečném pobřeží jsou v blízkosti pláže, se snídaní, ALL,nebo stravováním v restauracích. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou velmi chutná. Čím zapít? Nealko nápoji? Bulharsko je známé pěstováním vína a výrobou koňaků Slančev brjag a rakie.

Slunečné pobřeží - ubytování a strava

Je zde samozřejmě koupání, slunění, hraní si.S těmi většími budete vybírat mezi vodními skutry, šlapadly, tenisem, návštěvou aquaparku, vodními lyžemi atd. a nebudete vědět co dřív.To je dovolená s dětmi na Slunečném pobřeží.

Slunečné pobřeží - zájezdy se slevou

Ochotně pro Vás vybereme některou ze slev, které se Vás týkají. Neváhejte, vybírejte, zarezervujte si včas dovolenou na Slunečném pobřeží.

Slunečné pobřeží - pláže a koupání

Příjemná dovolená na písečných plážích Sozopolu. V tomto historickém letovisku naleznete okolo pláže spoustu poutavých barů, diskoték, restaurací a pro příznivce vodních sportů i potápěčské zařízení. Krásné pláže v Sozopolu nabízejí plážový servis – lehátka a slunečníky. Pro turisty na letní dovolené jsou pláže v Sozopolu příjemným místem pro odpočinek.

Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou