Romance Marine Aparthotel

4 last minute termíny
od 2 590 Kč

Romance Marine Aparthotel

Bez stravy

Vlastní doprava

Angy

2 last minute termíny
od 6 190 Kč

Angy

Bez stravy, Snídaně

Autobusem

Pliska

1182 last minute termínů
od 6 290 Kč

Pliska

3 druhy stravy

Letecky

Temida

49 last minute termínů
od 6 971 Kč

Temida

Snídaně

Letecky, Autobusem

Elvira

651 last minute termínů
od 7 290 Kč

Elvira

Letecky

Bijou

934 last minute termínů
od 7 290 Kč

Bijou

Polopenze,

Letecky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Aheloy, Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, Djuni, Elenite, Kiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřeží, Sozopol, S.Konstantin a Elena, Sveti Vlas, Zlaté Písky

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Největší Bulharské letovisko leží u osm kilometrů dlouhé pláže z jemného písku s pozvolným vstupem do moře. Zajímavostí je pás písečných dun v jižní části letoviska v sousedství nového Nesebaru. Slunečné pobřeží je nejoblíbenější místo na celém pobřeží, neboť kromě skvělého koupání nabízí i paletu všech služeb obvyklých u tak velkého turistického letoviska. Zdejší hotely jsou po zásadních rekonstrukcích nebo zcela nové a nabízí velmi slušnou úroveň služeb. Lze tu provozovat všechny druhy sportů, včetně vodních sportů na pláži. Je zde i velký aquapark a atrakce pro děti i dospělé. Rozloha letoviska podél takřka osmikilometrové pláže v zeleni a mezi písečnými dunami zaručuje, že turisté nebudou zbytečně rušeni nepřetržitým životem, kterým letovisko pulsuje. Nespornou výhodou Slunečného pobřeží je i jeho poloha v těsném sousedství historického městečka Nesebar.

Slunečné pobřeží - dovolená

Dlouhá písková pláž, slunce, duny, obchody, zábavní folklórní podniky, kasina, varieté,výlety, vycházky po starobylém Nesebaru, vodní sporty, útulné restaurace. Tomu se říká dovolená!

Slunečné pobřeží - dovolená s dětmi

Hotely na Slunečném pobřeží jsou v blízkosti pláže, se snídaní, ALL,nebo stravováním v restauracích. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou velmi chutná. Čím zapít? Nealko nápoji? Bulharsko je známé pěstováním vína a výrobou koňaků Slančev brjag a rakie.

Slunečné pobřeží - ubytování a strava

Je zde samozřejmě koupání, slunění, hraní si.S těmi většími budete vybírat mezi vodními skutry, šlapadly, tenisem, návštěvou aquaparku, vodními lyžemi atd. a nebudete vědět co dřív.To je dovolená s dětmi na Slunečném pobřeží.

Slunečné pobřeží - zájezdy se slevou

Ochotně pro Vás vybereme některou ze slev, které se Vás týkají. Neváhejte, vybírejte, zarezervujte si včas dovolenou na Slunečném pobřeží.

Slunečné pobřeží - pláže a koupání

Příjemná dovolená na písečných plážích Sozopolu. V tomto historickém letovisku naleznete okolo pláže spoustu poutavých barů, diskoték, restaurací a pro příznivce vodních sportů i potápěčské zařízení. Krásné pláže v Sozopolu nabízejí plážový servis – lehátka a slunečníky. Pro turisty na letní dovolené jsou pláže v Sozopolu příjemným místem pro odpočinek.

Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou